*
Цінуй кожну мить, все лиш раз нам дається,
Нічому нема вороття,
Тривоги й неспокій жени геть від серця.
Щасливим хай буде життя.
Стели із любові і радості ложе,
Сій зерна надії й добра.
Сльозами вмиватися зовсім негоже.
Ще прийде весела пора.
Неси від душі слова теплі і щирі,
Хто в відчаї – просто розрадь.
Живи на землі у гармонії й мирі
І мріям ніколи не зрадь.
Даруй теплоту, коли снігом завіє,
Коли у душі задощить.
Нехай вона втішить і серце зігріє,
Від горя якщо заболить.
Цінуй кожну мить, все нам Богом дається –
І смуток, і радість в житті.
Хай кожному доленька ніжно всміхнеться
І будуть всі дні золоті.
Оксана Козак
21.12.2023