В нас в кожного своя мелодія і тиша,
І таємниця, що захована в душі.
Усім нам долю Бог у небі пише,
А ми лише виконуєм її.
В нас в кожного свої думки і мрії,
І спогади у кожного свої.
Й тримаємо у серці ми надію,
Без неї неможливо у житті.
В нас в кожного свої бажання й віра,
Й людина, що не кине у біді.
Хтось з нас похмурий, хтось із нас є щирим,
Не можуть бути однакові всі.
В нас в кожного свої в житті проблеми,
Які вирішувати помагає Бог.
У кожного свої життєві теми,
На котрі ми ведемо монолог.
Марина Лавришин
18.12.2023