Життя нам людей посилає для чогось,
І кожному ти, колись, скажеш спасибі.
І тим, хто давав тобі сили летіти,
І тим, хто навчив тебе падать красиво.
І тим, хто з обриву штовхав так усердно,
Дивився чи впадеш, чи будеш стояти.
І тим, хто поміг - руку дав милосердно,
І тим, хто навчив із колін підійматись.
І тим, хто образами душу так краяв,
І тим, хто поміг рани всі зашивати.
І тим, хто на все це дивився лиш скраю,
І тим, хто так щиро умів співчувати.
Не можна минути життєвих уроків,
А можна лише поміняти свій почерк.
Й важливо зробити ті правильні кроки,
Й навчитись читати життя між рядочків.
Марина Лавришин
20.12.2023