Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 21 грудня 2023 о 20:45
14 0
2 3 2

***

Не повернемОсь ніколи у ту зиму,

Де санчатами катались на горбах

І батьків турботу не відчуєм милу,

Ностальгію лиш отримаємо

у роках...

Ті далекі,сніжні і морозні зими

Згадуємо часто лиш тепер,

Які були щасливими малими

І кучугури снігу навівав вітер...

Узявши лижі після школи,

Ми класом їхали у ліс,

Такого не забути нам ніколи:

Багаття...і обід хто що приніс...

А на ставку замерзшім дуже,

Здавали ми на лижах крос.

Чи пам'ятаєш ти цю фізкультуру,друже?

Ми всі спішили ніби біг за

нами пес Барбос...

А коли вдома розбирав нас кашель й насморк--

Ми ноги парили і пили чай.

Ніхто не знав противірусних

пігулок,

На другий день спішили всі

до школи зазвичАй...

Коли замерз ставок і лід іскрився,

То дітвора каталася на ковзанах.

І на великім колесі хто не крутився--

То той лиш залишався на ногах...

Із школи ідучи додому,

З'їжджали на портфелях із

гори

І така радість в нас була у

всьому,

Багато у селі було у нашім дітвори...

Тепер і зими не такі вже гарні

Й дітей вже менше навкруги,

А інтернет замінює усі старання...

Та ще й стріляють по Вкраїні

вороги...

Денісова К. В.