Не повернемОсь ніколи у ту зиму,
Де санчатами катались на горбах
І батьків турботу не відчуєм милу,
Ностальгію лиш отримаємо
у роках...
Ті далекі,сніжні і морозні зими
Згадуємо часто лиш тепер,
Які були щасливими малими
І кучугури снігу навівав вітер...
Узявши лижі після школи,
Ми класом їхали у ліс,
Такого не забути нам ніколи:
Багаття...і обід хто що приніс...
А на ставку замерзшім дуже,
Здавали ми на лижах крос.
Чи пам'ятаєш ти цю фізкультуру,друже?
Ми всі спішили ніби біг за
нами пес Барбос...
А коли вдома розбирав нас кашель й насморк--
Ми ноги парили і пили чай.
Ніхто не знав противірусних
пігулок,
На другий день спішили всі
до школи зазвичАй...
Коли замерз ставок і лід іскрився,
То дітвора каталася на ковзанах.
І на великім колесі хто не крутився--
То той лиш залишався на ногах...
Із школи ідучи додому,
З'їжджали на портфелях із
гори
І така радість в нас була у
всьому,
Багато у селі було у нашім дітвори...
Тепер і зими не такі вже гарні
Й дітей вже менше навкруги,
А інтернет замінює усі старання...
Та ще й стріляють по Вкраїні
вороги...
Денісова К. В.