Спечу собі будиночка із борошна й какао.
Солодкого. Красивого. Із казкою в вікні.
Із коржиків медових там балки. Що, цікаво?
З патòки й мармеладу шпалери на стіні.
Годинник цукеркòвий відмірює хвилини.
І карамельний котик лаштується до сну.
Там квіти з конфетюру спізнілої ожини
у глечиках з мигдàлю виглядують веснý.
Там меблі шоколадні. З цукатів піаніно.
І діти з марципану чекають новий рік...
А гномики зефірні кладуть смачні поліна
до грубки з білих вафель. І п'ють вишневий
сік.
Спечу собі будиночка... Щасливого. До
. свята...
Без горя, сліз та відчаю. Без згадки про
війну.
Панує там гармонія. І світло в всіх кімнатах.
... І пудрою, як снігом, те щастя притрушу...
17.12.2022
Людмила Галінська