Зима лягла хустиною на плечі --
м'якою, білою, з пухнастеньких нитòк.
Вдягнулась у шкарпеточки овечі,
у вовняний патлатий кожушок.
Розхристала, скуйовдила волосся,
коралі з горобини принесла.
І стишилась. А, може, то здалося?
У серці, наче іній, проросла...
Гілляками до мене учепилась.
Куди тепер? Одні сніги, сніги...
У білих днях я,мабуть, загубилась,
блукатиму тепер аж до весни.
По тих заметах -- хижих і безкровних,
по сонних хащах ялинкòвих віт.
Серед вітрІв і віхол невгамовних
буду шукати перший білий цвіт...
17.12.2021
Людмила Галінська