*
Зима гуляє.. на полях сніги...
І пліт в шикарнім, пишнім капелюсі.
Краса казкова, ніжна навкруги
І сивий дуб, неначе князь, в кожусі.
І пень старий у шапці набакир.
Сніжиночки вальсують скрізь маленькі.
Вдягнувся сад в білесенький мундир –
І яблуньки, і вишні чепурненькі.
Зима гуляє... навкруги сніги...
Мороз малює на вікні узори
І дим прямує рівно догори,
Де розмовляють з місяченьком зорі.
І вітер щось насвівує в димар,
Де у печі танцюють вуголята.
Злітають мрії в небеса до хмар,
Де крила тулять білі янголята.
Оксана Козак
10.12.2023