*
Красу відчуваю всією душею.
Господь дарував неземні відчуття.
Любуюся небом, милуюсь землею,
У серці цвітуть чарівні почуття.
Все бачу довкола в небеснім світінні.
Красою Господь нам наповнив життя.
Все квітне, росте в сонця яснім промінні
І душі нам тішить, немов вишиття.
Красу відчуваю всією душею
І тішуся нею, неначе дитя,
Милуюсь світанком і в небі зорею,
З природою в мене душевне злиття.
Люблю всю красу, що дарує Всевишній –
І щастя у цьому, і втіха душі.
Всім серцем люблю в цвіту яблуні й вишні,
І сніг, і веселку, й багрянець, й дощі...
Оксана Козак
11.12.2023