*
Колиска свята – моє рідне село...
З любов'ю горнуло під тепле крило.
Дитинства мого таємничого світ
Назавжди залишив у серденьку цвіт.
Ялиці зелені, смереки стрункі.
Бабуся й дідусь ще такі молоді
І мама із татом – криниця добра.
Така безтурботна дитинства пора.
Суниці у зворах й малина в ліску
І пасочки свіжі із глини й піску,
Вода з джерела там, що завжди дзюрчить.
Ох, як же цей час неупинно біжить!
Узимку – санчата... на лижах згори.
Ну як же чекалось цієї пори!
Тоді прилітали до нас снігурі.
Цілий Божий день ми були на дворі.
Мороз-морозенко веселий гуляв,
То в щічки, то в ніс нас легенько щипав.
Бурульки звисали криштальні з-під стріх.
Були ми щасливі, лунав дзвінкий сміх.
Ліпили ще бабу в дворі снігову.
Ще й досі ці згадки в душі бережу.
Сніжинки летіли біленькі з небес.
Весь світ був казковим і повним чудес.
Колиска свята – моє рідне село...
Там казка і щастя, там радість й добро,
Там мрії здіймалися світлі в політ,
Там квіти у лузі – любимий мій цвіт.
Оксана Козак
14.12.2023