Зустрічала Миколая, немов на параді
І просила дати мізків хоч трішечки владі,
Дати совісті граминку, людяності трішки,
Бо у них лише презирство, заздрість та насмішки!
Ще просила доброти, бодай на мізинець,
Щоб із ласки й теплоти був для них гостинець,
Щоб в пакуночках своїх розгортали чесність,
Щоб пізнали, що таке відданість, відвертість!
Попросила в Миколая дати їм повагу,
І забрати назавжди підлість та зневагу,
Під ялинку їм покласти щедрості пакунок,
Це найкращий буде владі в цю ніч подарунок!
Гідності, любові, ласки, розуму, терпіння,
І порядності, натхнення, вірності, везіння,
Ось цього я попросила щойно в Миколая,
А він каже, що для влади вже цього немає!!!😝
19.12.21р АЗ автор Ірина Вазерцева