Для маляток ❄
❄З хати вистрибнув Пушок,
❄В сірий вбраний кожушок,
❄На порозі зупинився,
❄Надівкола роздивився,
❄Подив в нього в оченятках,
❄Вперше сніг бачить котятко.
❄Біло - біло круг хатинки,
❄З неба падають пір'їнки,
❄Вітерець їх взяв в танок,
❄А за ними наш Пушок.
❄Радісно м'явчить та скаче,
❄По стежинці, наче м'ячик,
❄Хоче злапати пір'їнку,
❄Й прикрасИти кожушинку.
❄- Що ви, що ви за дивинки ?
❄Запита Пушок в пір'їнки.
❄Сміючись, кружля в танку,
❄Відповідь дала Пушку:
❄- Ми веселі й невеличкі,
❄В срібних платтячках сестрички.
❄Котику, ми - не дивинки,
❄Ми - малесенькі сніжинки ❄)
Іра Голуб 🕊️