МИЛУЙСЯ КРАСОЮ…
Милуйся красою
Білосніжної зими,
Що насипала снігу
Ранкової пори.
Споглядай цю красу,
Бо вона перед тобою наяву:
Білим снігом іскриться
І сніжинками-намистинками пушиться.
А сніжинки танцюють, кружляють
І на зелені ялинки лягають.
Одягають їх у білі шати,
Щоб красою всіх чарувати.
А ялинки-красуні,
Наче у веселому танку,
Гойдають своє гілля –
На честь святкового дозвілля.
Довкола красунь зимових,
Весела юрба споглядає
І всім свят веселих,
Здоров’я і щастя бажає.
Чарівність зимових свят
Швидко покидає нас,
То милуйся зимою –
Чарівною красою.
Бо промайне цей час,
Зимових днів диво-свят.
Не марнуй ні години,
Бо не зупинити святкової днини.
А вона чарує і надихає нас,
Щоб не промайнув безслідно,
Святкової пори час,
Який тішить і надихає всіх ураз.
То милуйся красою
Білосніжної зими,
Бо насипала снігу
Святкової пори.
Vasylyna Manchulenko