...Ось так !!! І панна Осінь тихо відступила -
Усі сукенки і плащі зносила ,
І замість модних мештів , взула черевики -
Важкі, цупкі, холодні і великі ...Бо вже настала та пора ...
Коли пора.
Пора піти. Напроти вітру за межу,
У дощ чи сніг ... Де мокрий лист покритий в іній чи іржу.
За горизонт. Де, неба сиві хмари над землею,
Де, листопад побіг по п'ятах вслід за нею ,
Їх доганяв звабливий жовтень й вересень поспішно,
Немов на сповідь несли душі свої грішні .
І так по колу ...
Так йде рік за роком,
І наша щедра Осінь завершила свій сезон і стихли кроки.
А ми їй вдячні за прекрасні дні барвисті,
За ясні зорі та з туманами намисто,
За розмаїття фарб із позолоти ,
За всі , за всі принади і чесноти .
Ми розкладемо їх у скрині та під стріху
В зимову стужу, матимемо втіху .
А зараз, залишаю, ще іпітети і рими,
Щоби писались оди і для панни ЗИми...
02.12.2023.🤗🍁❄️
С.Онуляк - Мінтенко.