Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 2 грудня 2023 о 07:38
14 0
4 3

***

***

На столі вистигає кава,

Кіт мурликає десь біля ніг.

А вже грудень світанок бавить

І дарує свій перший сніг.

За край неба відлинула осінь

Й не сказала мені: «Прощай!».

Сумувати не буду – досить,

До побачення, пані, "гудбай"…

Знайду в шафі стару "вушанку",

І ще батьків добротний кожух

Привітаюся з груднем на ґанку

Він тепер мій товариш і друг.

Будь привітним і лагідним, друже,

І за щічки дівчат не щипай

Поцілують тебе, як заслужиш,

Хоч уже вуста підставляй…

Духмяніє заморська кава,

Кіт мурликає десь біля ніг.

А вже ранок пливе величаво,

А з ним грудень – і перший сніг.

02.12.2023 р.