У дорогу Осінь зібралася,
З рідним краєм дощем попрощалася.
Їй так сумно, що час вже рушати,
Любі серцю місця залишати.
Прихопила на згадку листочків,
Ще маленьких, гарненьких грибочків.
Будуть гріти їй душу в розлуці,
Щоби дні не проходили в муці.
Люба Осене, яка ти чудова,
Неймовірна й, дійсно, казкова.
Через рік знов до нас повертай
І красою наш край звеселяй.
ⓒ Тетяна Прокоф’єва