Я ДЯКУЮ ТОБІ,ЛИСТОПАД-МІСЯЦЬ
За той останній ,як надія,лист...
За ті тумани ,що зажуру містять.
За тихий спокій-це твій справжній хист.
За дощ і падолист,за запах прілий.
За хризантеми і тонкий аромат в саду.
За вечори холодні і за ранок сірий.
Ти ,як ніхто,дав відчуття що ще живу.
За посріблені коси і сльозу осінню.
За справжність,за циклічність відчуття.
За сприйняття,що не буває вічність.
За шепіт вітру,бо це все-ЖИТТЯ...
Любов Кальцева