Знову осінь кінця добігає...
Хтось гортає сторінки хутчіш,
хтось негоду в душі проклинає
серед сіро- буденних афіш...
Не малюю вже в серці іллюзій,
про тепло вже не мрію такòж.
Трохи жаль, що ці кIльця в калюжах
закує в мІцні лапи мороз...
Моя осінь кінця добігає...
Виглядає з-за хвіртки зима.
Білим пір'ям поля посипає,
суне хустку до краю чола...
27.11.2021.
Людмила Галінська