Від себе лист напишу Миколаю,
Залишу на ніч у своїм вікні.
Він прочитає, прочитає, знаю,
Й здійснить моє прохання, що в листі.
Ні не проситиму дарунків я багато,
Я їх сама собі уже куплю.
Я попрошу для України свято,
Нехай він забере від нас війну.
Я попрошу, щоб в тиші ми зажили,
Щоб діти не втрачали вже батьків.
Щоб матері дітей не хоронили,
Бо досить вже для України бід.
Тихенько покладу листа в віконце,
Чекатиму до ранку, як мала.
Як тільки враз засвітить в небі сонце,
Погляну, чи нема мого листа.
Я вже доросла, але й досі вірю
В дива і в те, що можуть бути вони.
І знаю, що здолаємо ми звіра,
Бо з нами Бог, за нами ангели.
Марина Лавришин
24.11.2023