*
Ну ось і все. Зима на брамі
Стоїть, не вступиться уже.
Холодній цій, нахабній дамі
Лиш би привласнити чуже:
Бодай хоч день, частіше -- тижні
Осінніх днів. Все мало їй!
Морозом хризантеми вижне,
Розкотить сніговий сувій.
Посріблить памороззю місяць,
Зіркам накаже уночі:
Хай із сніжинок тісто місять
І випікають калачі.
А Осінь що? Сидить в куточку,
Рахує дні в календарі,
П'є чай із липи по ковточку
І тихо щезне на зорі...
Автор: Ірина Глюз