А він писав... Писав, щоб зачекала.
Лишилось трішки. Крок. І він прийде.
На білих санях, з срібним укривалом.
І всі печалі вітром розмете.
Писав листи. Кумедні. Білі -білі...
Вони сніжинками летіли до долонь.
І танули. І навіть трохи гріли.
І ворожили сяйвом білих скронь.
Вона читала. Вірила -- то доля,
що білий принц закоханий в руду.
Збирала бісер, як дрібну фасолю
і приміряла з інію фату.
Вона б лишилась. Зажили б у парі.
Лапаті зорі заздрили би їм.
У неї погляд -- всі осінні чари,
а в мріях -- Грудень і щасливий дім.
І вечори, із присмаком кориці,
і ніжність ранків в прихистку імли.
Вона чекає... І йому не спиться.
Та чи зустрінуться? Не відають, коли...
24.11.2022
Людмила Галінська