*
Біленьким снігом осінь замела сліди,
Промчалася жар-птицею над садом.
Прошу думками: — Осене, іще зажди,
Потіш солодким, ніжним виноградом.
Залиш на згадку мені фарби золоті,
Щоб золотом засяяли зірниці,
Коли наплинуть хмари сірі, снігові
Й зима запустить люті сніговиці.
Багрянець твій у зиму білу понесу,
Щоб барвами розбавити буденність,
У снах побачу золоту твою красу,
Коли морози затріщать щоденні.
Побудь зі мною ще, красуне чарівна,
Натішитися хочеться доволі.
Хоча краса твоя зів'яла й вже не та,
Й сади сумні, зажурені та голі.
Прийди до мене в гості посеред зими,
З калини вип'ємо з тобою чаю.
Зима розстелить білосніжні килими...
Гукну зимі: — За осінню скучаю!
Оксана Козак