Вона пішла. Учора. Непомітно.
Старі валізи швидко спакувала.
Взяла намисто. Вимкнула все світло.
Прикрила двері і кота поцілувала...
Лишила каву з присмаком кориці
у мідній джезві на старій плиті.
В кутку -- опеньки, білі, печериці,
гумові чоботи і вим'яті плащі.
Лишила груші в паперових клунках,
десятки яблук та вчорашній кекс.
Вона була, мабýть таки, чаклунка --
винюхує сліди сусідський Рекс.
І скімлить. По обіді виглядає...
Дурненький, думав, що у магазин
пішла вона. Дивись, уже смеркає.
Пустив хтось сніг поміж пустих низин...
Таки пішла. Без будь-яких пояснень.
Синиці бачили. Казали -- не прийде.
Я вірю їм, чомусь. Та, знаєш, власне,
нехай іде... Поблудить і верне.
Осінь пішла.
23.11.2022
Людмила Галінська