🥀🍂🥀🍂🥀🍂🥀🍂🥀
Вона на личку зовсім помарніла..
Вітер зривав останнє листя з рудих кос..
Її душа не долюбила й не доцвíла...
Не допилá з жоржин холодних рос.
Від болю й смутку закривала очі..
Хоч знала, що на деньці тільки мить.
Коли дерева спали, плакала щоночі..
Бо ця оголеність нестерпно так болить.
В саду з журбою сіялося листя..
Тендітні плечі бив нестримний дощ..
Смарагдова ялинка укривала це розхристя.
Збиралася в дорогу до зимових прощ.
Відходила...зронила на стежині мрію..
Візьму і посаджу у серце, хай росте.
Хай зацвіте у сонячну надію.
Ще не кінець...я вірю, колись вона у сад
мій знову повернé.
22 Листопада 2023
Оксана Лесик-Падучак