Неначе жменею ледь-ледь сипнуло снігу,
Легкою марлею накрило все навкруг -
Непосидючим дітям для утіхи,
Дорослим - для заміни "чорних смуг".
Мені розрадою на плечі сніг сідає,
Торкає ніжно щоки і вуста,
Але найбільше серце потішає
Дорога білосніжна непуста.
Вона наповнена відбитками-слідами,
Що сплутались, зустрілися, сплелись:
Кудись спішили дитинча і мама,
За ними пес маленький причепивсь.
Ось хлопець дівчину чекав біля кав'ярні -
Троянд пелюстки мерзлі вже лежать,
Чекав, це очевидно, він не марно -
Сліди тонких підборів дріботять.
А це від берців графіка зимова,
І розмір різний, значить, не один,
А кілька воїнів вели якусь розмову,
Недовго, може, декілька хвилин.
Слідів багато, і дитячих, і дорослих,
Спішать, живуть, радіють і кохають,
Не бачу я слідів , щоправда, босих,
Та янголи їх просто не лишають.
Ірина Москаленко