*
Вже осінь відходить... тихо плаче вдолині...
І дрімають садки, вже заснули кущі.
Тільки вітер гойдає намисто калині
І співають протяжно осінні дощі.
Зашуміли верхів'ям прадавні смереки.
Листя скинули долу могутні дуби.
Вже давно відлетіли у вирій лелеки.
Ясенів вже прим'ялись пожовклі чуби.
Так запахло довкола п'янкою смолою.
Забриніла струна на вершині гори
Й покотилась донизу луною дзвінкою,
Тихо впала... й сховалася десь у яри.
Вітерець за дощами погнався плаями,
Зупинився на мить... і побіг манівцем.
Наодинці залишилась осінь з жалями...
Й ще дощі... й спить їжак під старим ялівцем.
Оксана Козак