Вона жоржинами цвіла,
сміялась в гронах винограду.
Такою різною була,
котила яблука по саду.
Вбирала в золото ліси,
плела з проміння шаль від мряки.
І серед жовтої краси
складала Господу подяки:
За теплий вересень п'янкий,
за жовтень, що украв хустину,
за сік айвú, такий терпкúй,
і за туманну скатертину.
І за листòпад сивоокий,
що в серці листям оселився...
За той осінній тихий спокій,
який для неї тільки снився.
І за дощі, що небо крали
і падали униз причастям.
Вона любила і літала --
ця осінь, зіткана зі щастя.
16.11.2021
Людмила Галінська