Я з ним попрощалась учора...
Отак, остаточно й спонтанно,
як справжня зухвала сеньйора —
без криків, образ, філігранно.
Брехун! Обіцяв бути вірним.
Кохати. Співати романси.
Чаї попід вечір покірно
варити із липи, як панство...
Казав, що ця осінь — для мене,
це золото, мідь і графіти...
І клявся, що листя черлене
в метеликах може ожити...
Я вірила. Справжня дурепа!
Пекла кислі ябка на деку...
Аж, раптом, під ранок — халепа —
присунув блондинку здалеку.
Обоє ходили подвір'ям.
Сміялись. Мочили пантофлі.
Кидались чи снігом, чи пір'ям,
розвівши негоду та соплі.
Я вже не змогла то стерпіти,
велись як шалені вар'яти —
Листòпад і зимня кобіта,
що сипле снігами по п'яти.
Я вмить розкусила аферу,
прогнала обох аж за хвіртку.
Жду Грудня. Печу вже еклери.
П'ю чай. В самоті. Трохи гірко...
Я з ним попрощалась учора...
21.11.2023
Людмила Галінська