***
Прóшу, Осене, в тебе пробачення,
Що минаєш удруге, не бачена.
Зойком з лютого душу поранено,
Погляд димом війни затуманено.
Навесні як усе розцвіталося,
Моє серце від болю стискалося
За зґвалтованих і закатованих,
В Ірпенí та у Бучі похованих.
Як іскрилося літечко маками —
Не помітила я, очі плакали
За синами, в боях які згинули
І лелеками в небо полинули.
Йшли весна, потім літо — руїнами,
Між ракетами, градами, мінами.
Між окопами і камуфляжами,
Між пожежами й згарищ пейзажами.
Пролетіли, я ніби й не бачила,
Прóшу, осене, щиро пробачення,
Що минаєш і ти непомічена,
Див твоїх мною кількість не лічена.
Фарбувала ти ясени з кленами —
Мою душу терзало сиренами.
Для беріз шила жовті ти свиточки —
Я від сина з "нуля" ждала звісточки.
Ти на трави туманами слалася —
Від ракет в укриття я ховалася.
Листопадила ти вітру бритвами —
Я зверталась до Бога з молитвами.
Фарби втративши, сіро-вологою,
Йдеш до фінішу смутку дорогою,
Мила осене. Щемно, з тривогою
Попрощаємось...Хай з допомогою
Бога прийде зима з Перемогою!
© Ольга Грейнер Савич