*
Брама до літа стоїть сумовито:
Осінь сховала до неї ключі.
Ходить за мною у снах моє літо --
Дощиком теплим насниться вночі.
В кого тепер про ключі розпитати?
Осінь уже десь згубилась сама...
Нащо було їх у листі ховати?
Сховок той снігом прикриє зима...
Автор: Ірина Глюз