До могò віконця прилітала птаха,
в очі заглядала, гомоніла щось.
Розлетілось листя чорно-жовтим прахом,
склеїти до купи скалки не вдалось.
Може то не птаха? Може моя мама?
В гості прилітала на моє вікно.
Я її чекала , завжди виглядала,
та її у гостях не було давно...
Облітає листя, стелиться стежками,
вітер заколисує почуття сумні.
І лечу я з вітром до своєї мами,
у далеку днину, де ще всі живі...
Де так добре спиться і смачнюща каша,
де ласкава ніжність квітами цвіте.
Де у хризантемах квітне наша хата,
де пухнастий котик казочки плете.
Де так пахнуть ранки печивом цукровим
і сміються вишні за моїм вікном,
Де усе те рідне, радісно- казкове
вплетене у пам'ять чарівним вінком.
До могò віконця птаха прилітала,
нагадала, якось, про щасливі дні.
Може то не птаха, мама заглядала
і подарувала спогади мені?
19. 11. 2020
Людмила Галінська