*
Йдемо із Осінню до крайньої межі,
Де з золотого враз стає все білим.
Мені ця зміна також вельми до душі,
Так – ніби ангели із неба прилетіли.
Йдемо із Осінню казковою до краю,
Де у багрянець ніжно впишуться сніги.
Ловлю останній поцілунок того раю,
Де все було до втіхи, радості й снаги.
Йдемо із Осінню, тримаючись за руку.
Тепло долонь її у зиму понесу.
Щоб якось пережити цю тяжку розлуку,
У серці незрівнянну збережу красу.
Оксана Козак
08.11.2023