А Осінь в листопаді ще розкішна.
І ваблять так калúнові вуста.
Буває, часом, думають, що грішна.
А, іноді, зітхають:"Ні. Свята..."
В очах у неї бурштинами зорі,
брунатні іскри втомлених листків.
І паморозь, як срібно-білі взори
на перехресті пройдених шляхів.
І коси. Диво-коси, наче змії,
заплетені тугенько, аж блищать.
За нею шлейф полинний. Я дурію...
І тиха, неосяжна благодать.
У неї погляд жінки, що дозріла,
як вистояне на медах вино.
Вона розквітла, ніби й не старіла.
І не біда, що роздала тепло.
Лишила світло, те, що зігріває.
Несе до грудня мовчки каганець.
Вона розкішна. Так. Вона то знає.
І листопад -- останній промінець.
10.11.2022
Людмила Галінська