***
Буває час, коли душа німа,
Святкує тýга в ній гіркі обжинки.
Посеред літа крижана зима
Зрива пір'їнки з крил, немов сніжинки.
Кардіограми лінія пряма
На аркуші, коли душа німа.
Буває час, коли душа кричить,
У розпачі від зради й збайдужіння,
Підбиті крила, в прірву стрімко мчить,
Попри закон земного притяжіння.
На чистім аркуші сльоза гірчить,
Не пишеться, коли душа кричить.
Буває час, коли душа співа.
В ній радість, як веселка в небі, сяє.
Серед зими метелик ожива,
Свої тендітні крильця розправляє.
І сипле діамантами слова
На аркуш та душа, яка співа.
Буває час... всяк у житті бува —
Мовчання, крик і радість, і зітхання.
Та лиш тоді трапляються дивá,
Коли в душі поселиться Кохання!
Напнеться туго щастя тятива,
Душа враз посміхнеться, заспіва.
Частіше хай так у житті бува!
© Ольга Грейнер Савич