Тікає осінь стéжками рудими.
На Дмúтра буде перший морозець.
Трясе горіх гіллячками худими,
він все згубив. І охра -- нанівець.
Синиці жваві скубають насіння,
вони на крильцях нéсли холоди.
І розбавляють акварель осінню
мазками тòнкої обридлої сльоти...
Тікає осінь...Стишуються кроки.
Усе прозоре. Чисте. І німе.
Пашать рум'янцем в горобини щоки.
І небо інше, зовсім не таке...
А що там днів осінніх тих зосталось?
Від Дмúтра -- до Михайла.І кінець.
Тікає осінь. Інше щось підкралось.
Ще не зима... То осені вінець.
06.11.2021
Людмила Галінська