Давай, посидимо з тобою,
отут, на гойдалці колишній.
Летять листки кудись юрбою
і зовсім голі стали вишні...
Чого мовчиш? Ще є надія.
Мо, будем разом зимувати?
У мене завше була мрія --
навчи й мене так чаклувати.
Все більше жовтим, золотавим,
як хризантеми, що під плотом.
Як чорнобривці, що іржавим
горять вогнем межи болота.
А я навчу чаї варити,
у банячок складати смуток.
Слухати дощ , з ним говорити,
сховавши зиму у закýток.
Давай посидим, пані Осінь.
Спечем зефіру із ожини.
Наварим чаю. Будуть гості...
І пролетять сумні години.
Візьмем кота, мабýть, рудого.
Запалим свічі для краси.
Ще не просила так нікого.
Лишайся, пані. Тут живи...
06.11.2022
Людмила Галінська