...Коли в її долонях сонце вже не гріє,
І день, стає короткий ,як година ,
Пора дощів. І за вікном тьмяніє -
Стоїть вона одна ,мов сиротина.
Заплетена журба в її волосся ,
Бо покидає всі простори й терикони.
Сумна ,замерзла, змокла й напівбоса,
Приходить до гОсподи на поклони.
Впущу до хати нашу мандрівницю .
Налию залюбки із різнотрав'я - чаю ,
Нашу багату, щедру годівницю ,
З любов'ю і в подяці звеличаю:
Що дарувала теплі дні й смачні пожитки.
І гамму кольорів, і запашного меду .
А нині, змерзлу і намоклу, аж до нитки,
Закутаю її у теплі пледи.
О, наша осінь... Наймиліша, мудра - панно.
До тебе гОрнимося, ми -
у твоє лоно.
Тобі оця поезія й тобі ,,осана'',
Ми, теж йдемо до тебе - на поклони.
04.11.2023.🍁🍁🍁🍂🍂🍂🏵️🏵️🏵️
С.Онуляк - Мінтенко.