Що чаклуєш, Осене? Відьма з тебе так...
Погляд розтривожений. І циганський смак.
Вся така збентежена. Без мітли метеш.
Гасне мовчки полум'я золотих пожеж.
Хрусне стиха гілочка -- буде зайцям хмиз.
І летить приречено стиглий жолудь вниз...
В казанку забовтала зілля чи узвар,
Випустивши клаптями чари з-поміж хмар.
А вони клубочаться, падають дощем,
Мочать все, замазують. І у серці щем.
Що чаклуєш, Осене? Де твоє таро?
Кілька мухоморів, вòрона перо...
Що тут ще загадувать? Знаєш і сама.
Золото закінчилось. В сріблі йде зима...
25.10.2022
Людмила Галінська