Ми з нею зустрілися в парку
під вечір. Дощило з обіду.
Листки, що скрутилися в шкварку,
розмокли в калюжах без сліду.
Вона танцювала з підскоком
і сьорбала лàте із чашки,
ступаючи впевненим кроком...
Я -- чай з чебрецю і ромашки,
щоб руки зігріти холодні
тримала в горнятку скляному...
Чи день то такий був сьогодні?
Чи, може, судилось такому?
Та ми, наче давні знайомі,--
вона, вся руда і в веснянках,
красуня (як діва з альбому),
і я -- досить скромна панянка --
стрибали під дощ. Хихотіли.
Шукали в калюжах хмарину.
Намоклі ворони сиділи
і каркали з нас без упину.
І падало листя останнє,
лишаючи жовтень без краму.
І дощ припинив мордування,
та й втік за відчинену браму.
А з ним незнайомка поділась,
лишивши калюжі та лàте.
То осінь. Чи, може, наснилось?
І танці, і чай... Mокрі п'яти...
26.10.2022
Людмила Галінська