*
У осінь похмуру, вранці
Сиділа душа одна,
У кавовій філіжанці
Вдивлялась у гущу з дна.
На дні у солодкій гущі
Очима шукала щось.
Там — знаки, про щось кричущі...
Там — хмарами затяглось...
А там... що душі так треба.
Засяяв їй сонця страз.
Летіла душа до неба...
І стала зорею враз
Для того, що так чекала...
Шукала у гущі... й вніч...
Для нього зорею стала.
Їй сонце ішло навстріч...
Ніна Юрченко