Осіннім ранком так ніжно сонце світить,
Ледь-ледь із-за туманів визира.
Воно так хоче ще хоч трішечки,
Подарувати нам осіннього тепла...
І ви цінуйте мить таких світанків,
Де з-за туманів сонце вигляда,
І так кокетливо на листі золотому
Своїм промінням виграва...
І крадькома погляда на квіти,
Злегка торкнувшись холодних пелюстків,
Вже не зігріє...але так тремтливо,
Бажає щоб ще квітнули вони.
А потім тихим кроком - по озерцях,
Погляне на відображення своє,
І по травинках ніжно так пройдеться,
І знову у тумани зазирне.
✍️ Наталія Харченко 🍂