Вона не ревнує. Давно, мабуть, звикла.
Він в неї не перший, задумав так Бог.
Але спохмурніла і трохи поникла,
І кинула сльози дрібні, як горох...
І вбралась в намисто та в хустку шовкòву,
І стала багрянці вплітати в косý.
Вона не ревнує. Обнову святкову
одЯгне як пава... Най бачать красу!
А він пожалкує, той блазень лукавий.
Хай лікті кусає. Проґавив свій шанс.
Хай зваблює груші, хай крутить забави
І пишним жоржинам співає романс.
Хай знову цілує калину червону
І вабить теплом сонно-млявих комах.
Вона не ревнує. Він раб. І до скону.
Вона ж панна-Осінь. Він -- Жовтень-дивак...
13.10.2022.
Людмила Галінська