До зими…
До зими… Вже іде до зими.
В поведінці, у слові, в манері.
Глянь, лишень, а які килими
Настелила нам осінь під двері.
Ще й вітрища гудуть залюбки,
Наче чубляться в хмарах хто вище.
Нав’язали добра павуки.
В павутиннячку кожне горище.
Нижче всілося сонце руде.
Поскидали дерева перуки.
В сховку білка горішки кладе.
Вона знає — зима то не цукор.
А який на шипшині врожай.
Пазуряки гострющі, як в кішки.
Буде, буде тих ягід на чай
І синичкам залишиться трішки.
Задимівся димар звіддаля.
Прохолодою тягне знадвору.
Натягнув день на вуха бриля.
Озирнешся й по осені скоро…
Людмила Григоренко