О, осене…
О, осене! Яка ж ти неземна!
І все в тобі чарівне й незрівнянне.
І все в тобі бринить, немов струна.
І все в тобі спокусливе й жадане…
І все в тобі далеке і близьке.
І все в тобі і знайдене й забуте.
Отак, пірнути в лоно заміське,
Щоб там тебе по справжньому відчути.
Відчути твого подиху кришталь,
Відчути шепіт пряного волосся.
Очей твоїх блакить узріти даль,
Щоб в памʼяті надовго збереглося.
З садів твоїх збираючи плоди
Насититись медовими смаками.
І йти, в твої вступаючи сліди,
За горизонт незнаними стежками.
Омолодити душу до весни
В твоїх туманах крицевих, молочних.
І світанкові виплекати сни,
Що в кольорах купаються святочних.
О, осене! Яка ж ти неземна!
І все в тобі чарівне й незрівнянне.
І все в тобі бринить, немов струна.
І все в тобі спокусливе й жадане…
Людмила Григоренко