Опубліковано 11 жовтня 2023 о 19:40
12 0
2 2 1 2

***

Я знаю все колись мине,

І сум, і біль, і радість і тривога.

І все що душу й серце роздира,

Бо так напевно вже написано у Бога,

Ми маємо пройти відрізок цей життя...

Було усе і щастя і розлуки,

І друзі були,тай і недруги також.

І хоч так часом опускались руки,

І сили бракувало до знемог.

Але ми маємо навчитись жити,

Бо час невпинно так біжить.

І навіть ворогів своїх любити,

І не втрачати віри ні намить.

Все що написано ми маємо прийняти,

І твердо з вірою й любовю шлях пройти,

Тому хто серцю дорогий "прости"сказати,

Бо прийде час...і треба буде йти...

Барбакар Олександра.