... Уже не та, що була рік назад...
Уже не та, яка була ще вчора...
Якихсь зреклась, якихсь набралась вад...
Десь оздоровилась,а десь зробилась хвора.
Десь у клубочку ниточка знайшлась...
А десь, навіки вузлик затягнувся...
Ісусом на хресті десь розп'ялась...
В той час,коли хтось ближній не здригнувся.
Навчилась не мішати кольори...
Чорне і біле так як є різнити...
Більш не сприймаю міру - півтори...
Бо знаю, де не щільно, буде гнити.
Уже не та...
Вчорашньою не буть...
Вчорашня десь поділась за вітрами...
Сьогодні щасливіша є ???
МабУть...
Бо научилася, про це писать без драми.
Галина Момот (3.10.2023.)