Життя навчило вірити, любити
і пробачати, навіть як болить,
ще співчувати, плакати, радіти
і цінувати кожну світлу мить.
Любити осінь і зимові ранки
і підставляти сонечку лице,
та милуватися щодень світанком,
і бути Богу вдячною за це.
Життя фарбує в паморозь волосся,
а я - у веселковий кожну мить.
Десь гарно вийшло, дещо й не вдалося,
та жити - щастя, навіть як болить.