Крокую я дорогою життя,
Де зліва літо ще, а справа осінь наступа.
Та тільки лиш..., оглянутись я можу в літо.
Хоча здається, що в душі весна ще квітне.
Де буйним цвітом в'ються ще думки.
Одні за одними лягають у рядки.
І сіяти ще хочу добре й вічне.
А з боку кажуть: "Ти шукай наплічник.
І всі здобутки свої вже складай -
Пора тобі збирати урожай".
А мені хочеться плекати ще розсаду,
Пройтись стежками молодого саду.
І по росі пробігтись на долину...
А на плече схилились китиці калини.
І вітер кидає під ноги жовте листя.
Немов нагадує: "Куди ти, осінь близько".
І б'є в обличчя мокрий дощ холодний.
Беру на плечі дощовик не модний...
Погляну: Зліва літо ще буяє,
А справа, осінь мене тихо зустрічає.
Людкевич Ганна.