Я люблю тебе, Осене, мила моя волоцюжко!
За шаленство вітрів, що волочать і котять
життя.
За чаї з чебрецем із старої домашньої
кружки,
І за жовте, з багряною ниткою, тòнке шиття.
За пістряву ряднину з рудих, як вогні,
чорнобривців.
І за старість жоржин, що тримають осанку і
стрій.
За малих горобців - відчайдушних, зухвалих
сміливців,
За рапаті ранети. За ос, очманілих від
. мрій.
Я люблю тебе, Осене. Всі химери твої й
забаганки.
Теплі сукні та светри, шарфú і нові чобітки,
Розцяцьковані сýмки й квітчасті спідниці-
циганки,
І в торочках, м'якенькі, як мамина ніжність -
хусткú.
Я люблю тебе, Осене. Стиглі грона твоїх
виноградів.
Джем сливовий. Корицю. Вино із
чорничних ожин.
І рум'яну шарлотку з украдених яблук із
саду.
І тепло вечорів. І тягучість солодких хвилин.
Я люблю тебе, Осене. Ці золоті падолисти,
що парчею вкривають всю душу, як стежку
до раю.
І марудні дощі, що читають псалми і
молитви
Я люблю більш за все. І щороку у гості
чекаю....
19.09.2022
Людмила Галінська