Вип'єм чаю, осене, з тобою...
Вкину липи, м'яти, звіробою,
Всіх цілющих трав, що насушила,
Наче, клаптик літа надкусила.
Вип'єм чаю, осене, неквапом...
Не журюсь, що дощ іде накрапом.
Від дощів є плащ і парасолі.
Не про це. З тобою ми до болі
схожі так, як схоже жовте листя,
що метеш до мене у обійстя.
Різна ти. Ласкава і примхлива.
З диким вітром трохи полохлива.
Як циганка, любиш дивні речі,
кутаєш шарфòм худющі плечі.
Брязкаєш намистом з горобини
І плетеш хусткú із павутини.
Часом, сієш ситом дощ на щастя.
Часом, чавиш вúна для причастя.
І буваєш дивно- гонорова,
тепла-тепла, ніжна до Покрови.
А, буває, крутиш з вітром танці
І Пречисту кутаєш в багрянці.
Різна ти. Як кожна справжня жінка.
І у мене є така перчинка...
Вип'єм чаю, осене, неквапом...
19.09.2021
Людмила Галінська