А вже Пречиста , мамо! Знову осінь
вбирає наш садок у золоте.
Твої жоржини там , мабýть, голосять
і айстри шепчуть тихо про своє.
Гамселить вітер нашого горіха,
летять плоди і стукають -- цок-цок.
І чути стогін -- баба Мар'янúха
збирає ябка, наче їжачок.
Сусідські груші розляглись під тином --
Бери! - Не хочу! Буде осам рай.
А ти мотаєш голову в хустину
і ми п'ємò на ґанку теплий чай.
Вже знов Пречиста, мамо! Де ті груші?
І баби Мар'ї так давно нема.
І ти далеко. Де зимують душі?
А в мене осінь. Хочеться тепла...
21.09.2022
Людмила Галінська